Internetový magazín ze světa elektroniky

Chystá se Android 14. Vyplatí se vám?

30. 5. 2023

Ve světa Androida a Apple panuje neustálá řevnivost. I uživatelé se dělí na dva nesmiřitelné tábory – jedni propagují a chtějí jedině operační systém Android od Google, jiní mají za nejlepší iOS od Apple. Nyní se podíváme na chystanou novinku Android 14 a na to, co má přinést.

S mobilem do letadla – ano či ne?

28. 4. 2023

Poletíte v brzké době letadlem, a tak už si začínáte balit? Možná v tu chvíli také přemýšlíte, co budete po dobu letu na palubě dělat a kam nejlépe uložit vaši elektroniku. Například mobilní telefon.

Ochranné sklo na mobil – jak si vybrat?

22. 3. 2023

Máte chytrý telefon a neustále se bojíte o jeho displej? Nejlepším řešením je pořídit si na něj ochranné sklo. Ale na trhu jich je několik typů, proto je potřeba zvážit svůj výběr.

Vyberte správný mobil pro seniory

22. 2. 2023

Senioři nechtějí být stranou společnosti a mnoho z nich se kromě spojení s rodinou a přáteli dožaduje i internetu a pohybují se na sociálních sítích. Výběr vhodného mobilního telefonu pro seniory proto nemusí být až tak snadnou záležitostí.

Jak vybrat nejlepší pouzdro na mobil?

10. 1. 2023

Někdo sice nosí svůj chytrý telefon „nahý“ a tedy bez pouzdra, ale většina lidí už pochopila, že právě pouzdro je důležitým bezpečnostním prvkem, který dokáže smartphone při pádu dobře ochránit. Ale jak ho vybrat?

Aplikace, které vás něco naučí

14. 12. 2022

Učení nemusí být mučení, pokud k tomu máte ty správné nástroje. Využijte ke studiu chytrý telefon s těmi správnými aplikacemi a usnadněte si život.

První mobil pro dítě

29. 11. 2022

První mobilní telefon pro dítě je poměrně kontroverzní téma. Každý rodič má na tuto problematiku jiný názor. Pojďme společně najít kompromis.

Jak vybrat odolný telefon

11. 11. 2022

Mobilní telefon se stal naším věrným společníkem na každý den. Co když ale potřebujete společníka, který něco vydrží?

Ta pravá sluchátka pro vaše uši

31. 10. 2022

Sluchátek najdeme na trhu velké množství a vybrat si mezi nimi není vůbec jednoduché. Dnes necháme stranou technické parametry a podíváme se na základní dělení sluchátek.

Jak vybrat chytré hodinky

21. 10. 2022

Chytré hodinky patří mezi smart přístroje, které nám mohou značně ulehčit řadu činností. Jde o sofistikovaný nástroj a při chytrém výběru z nich dokážete vymačkat maximum.

5 tipů, jak se proslavit na sociálních sítích

11. 10. 2022

Sociální sítě nejsou žádná novinka a už nějakou dobu se na nich většina z nás pohybuje. Ještě před pár lety bylo poměrně snadné sdílet obsah a prosadit se mezi svými sledujícími. Někteří influenceři si takto zajistili plodnou a výdělečnou kariéru. Možná si myslíte, že dostat se mezi ně není možné. Bude vás to stát nějaké úsilí, ale stále máte šanci.

Aplikace pro zdravý životní styl a hubnutí

30. 9. 2022

Hubnutí a zlepšení zdraví je častým předsevzetím mnohých z nás. Naplňte svůj telefon aplikacemi, které vás podpoří a dodají vám tu správnou motivaci. Všechny výsledky budete mít přehledně na očích, což vám dodá elán do dalšího snažení.

Jak se starat o mobil v letních měsících

20. 9. 2022

Během letních měsíců přichází ty nejvyšší teploty, které nesvědčí ani nám, ani elektronice, především mobilním telefonům. Vždy dávejte pozor, kde svůj mobil necháváte, mohli byste o něj přijít.

Jak ušetřit za mobilní data?

10. 9. 2022

Mobilní data jsou čím dál levnější, přesto jich většina z nás nemá neomezené množství a občas se vyplatí s nimi šetřit. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, jak ušetřit.

Na túru s mobilním telefonem? Jedině s vybavením

30. 8. 2022

Chystáte se na túru do přírody? Berete s sebou chytrý telefon? V tom případě by vám nemělo uniknout několik vychytávek, které se vám mohou hodit. Zachrání vám mobil a nezůstanete s vybitou baterií. Zaujali jsme vás? Pojďme na to.

Aplikace pro maminky s malými dětmi

18. 8. 2022

Máte doma malé dítko nebo se na miminko teprve těšíte? Víme, jak může být mateřství někdy náročné, proto jsme pro vás připravili výběr aplikací pro maminky, které vám pomohou s každodenními starostmi.