Internetový magazín ze světa elektroniky

Jak vybrat chytré hodinky

12. 3. 2024

Chytré hodinky patří mezi smart přístroje, které nám mohou značně ulehčit řadu činností. Jde o sofistikovaný nástroj a při chytrém výběru z nich dokážete vymačkat maximum.

Aplikace pro zdravý životní styl a hubnutí

1. 2. 2024

Hubnutí a zlepšení zdraví je častým předsevzetím mnohých z nás. Naplňte svůj telefon aplikacemi, které vás podpoří a dodají vám tu správnou motivaci. Všechny výsledky budete mít přehledně na očích, což vám dodá elán do dalšího snažení.

Jak vybrat odolný telefon

3. 1. 2024

Mobilní telefon se stal naším věrným společníkem na každý den. Co když ale potřebujete společníka, který něco vydrží?

5 tipů, jak se proslavit na sociálních sítích

26. 12. 2023

Sociální sítě nejsou žádná novinka a už nějakou dobu se na nich většina z nás pohybuje. Ještě před pár lety bylo poměrně snadné sdílet obsah a prosadit se mezi svými sledujícími. Někteří influenceři si takto zajistili plodnou a výdělečnou kariéru. Možná si myslíte, že dostat se mezi ně není možné. Bude vás to stát nějaké úsilí, ale stále máte šanci.

Na kterých sociálních sítích byste neměli chybět?

23. 11. 2023

Když se řekne sociální sítě, už dávno to neznačí jen Facebook. Sociálních sítí funguje tolik, že by vám na jejich spočítání nestačily ani prsty obou rukou. Na kterých se vyplatí být?

Jaké technologie najdete v novém iPhone 15?

29. 9. 2023

Apple představil světu novou modelovou řadu iPhone 15 a všichni se zajímají, co je u ní nového, zajímavého a hlavně přelomového. Na revoluční technologie je totiž Apple třída.

Chystá se jednotný konektor USB-C

22. 8. 2023

Také vás štve, že máte tolik kabelů s tolika různými konektory? Evropská unie se rozhodla udělat tomu přítrž a zavést jeden jediný nabíjecí konektor, a to USB-C.

S umělou inteligencí natočí video každý

25. 7. 2023

Technologie jsou čím dál pokročilejší a umí toho víc než leckdo tuší. Dnes už není problém připravit video, chystat pokročilou grafiku nebo stát se hvězdou sociálních sítí.

Chystá se Android 14. Vyplatí se vám?

30. 5. 2023

Ve světa Androida a Apple panuje neustálá řevnivost. I uživatelé se dělí na dva nesmiřitelné tábory – jedni propagují a chtějí jedině operační systém Android od Google, jiní mají za nejlepší iOS od Apple. Nyní se podíváme na chystanou novinku Android 14 a na to, co má přinést.

S mobilem do letadla – ano či ne?

28. 4. 2023

Poletíte v brzké době letadlem, a tak už si začínáte balit? Možná v tu chvíli také přemýšlíte, co budete po dobu letu na palubě dělat a kam nejlépe uložit vaši elektroniku. Například mobilní telefon.

Ochranné sklo na mobil – jak si vybrat?

22. 3. 2023

Máte chytrý telefon a neustále se bojíte o jeho displej? Nejlepším řešením je pořídit si na něj ochranné sklo. Ale na trhu jich je několik typů, proto je potřeba zvážit svůj výběr.

Vyberte správný mobil pro seniory

22. 2. 2023

Senioři nechtějí být stranou společnosti a mnoho z nich se kromě spojení s rodinou a přáteli dožaduje i internetu a pohybují se na sociálních sítích. Výběr vhodného mobilního telefonu pro seniory proto nemusí být až tak snadnou záležitostí.

Jak vybrat nejlepší pouzdro na mobil?

10. 1. 2023

Někdo sice nosí svůj chytrý telefon „nahý“ a tedy bez pouzdra, ale většina lidí už pochopila, že právě pouzdro je důležitým bezpečnostním prvkem, který dokáže smartphone při pádu dobře ochránit. Ale jak ho vybrat?

Aplikace, které vás něco naučí

14. 12. 2022

Učení nemusí být mučení, pokud k tomu máte ty správné nástroje. Využijte ke studiu chytrý telefon s těmi správnými aplikacemi a usnadněte si život.

První mobil pro dítě

29. 11. 2022

První mobilní telefon pro dítě je poměrně kontroverzní téma. Každý rodič má na tuto problematiku jiný názor. Pojďme společně najít kompromis.

Ta pravá sluchátka pro vaše uši

31. 10. 2022

Sluchátek najdeme na trhu velké množství a vybrat si mezi nimi není vůbec jednoduché. Dnes necháme stranou technické parametry a podíváme se na základní dělení sluchátek.