Technologie

S mobilem do letadla – ano či ne?

28. 4. 2023

Poletíte v brzké době letadlem, a tak už si začínáte balit? Možná v tu chvíli také přemýšlíte, co budete po dobu letu na palubě dělat a kam nejlépe uložit vaši elektroniku. Například mobilní telefon.

Ochranné sklo na mobil – jak si vybrat?

22. 3. 2023

Máte chytrý telefon a neustále se bojíte o jeho displej? Nejlepším řešením je pořídit si na něj ochranné sklo. Ale na trhu jich je několik typů, proto je potřeba zvážit svůj výběr.

Jak vybrat nejlepší pouzdro na mobil?

10. 1. 2023

Někdo sice nosí svůj chytrý telefon „nahý“ a tedy bez pouzdra, ale většina lidí už pochopila, že právě pouzdro je důležitým bezpečnostním prvkem, který dokáže smartphone při pádu dobře ochránit. Ale jak ho vybrat?

První mobil pro dítě

29. 11. 2022

První mobilní telefon pro dítě je poměrně kontroverzní téma. Každý rodič má na tuto problematiku jiný názor. Pojďme společně najít kompromis.

Jak vybrat odolný telefon

11. 11. 2022

Mobilní telefon se stal naším věrným společníkem na každý den. Co když ale potřebujete společníka, který něco vydrží?

Ta pravá sluchátka pro vaše uši

31. 10. 2022

Sluchátek najdeme na trhu velké množství a vybrat si mezi nimi není vůbec jednoduché. Dnes necháme stranou technické parametry a podíváme se na základní dělení sluchátek.

Jak se starat o mobil v letních měsících

20. 9. 2022

Během letních měsíců přichází ty nejvyšší teploty, které nesvědčí ani nám, ani elektronice, především mobilním telefonům. Vždy dávejte pozor, kde svůj mobil necháváte, mohli byste o něj přijít.

Na túru s mobilním telefonem? Jedině s vybavením

30. 8. 2022

Chystáte se na túru do přírody? Berete s sebou chytrý telefon? V tom případě by vám nemělo uniknout několik vychytávek, které se vám mohou hodit. Zachrání vám mobil a nezůstanete s vybitou baterií. Zaujali jsme vás? Pojďme na to.

Jak funguje bezdrátové nabíjení?

14. 7. 2022

Bezdrátové nabíjení je především pohodlné. Nemusíte připojovat žádný kabel, stačí položit na nabíječku a počkat, než se mobil nabije. Tento způsob lze využít prakticky kdekoli, doma i v autě. Jak to celé funguje?