Internetový magazín ze světa elektroniky

Jak se starat o mobil v letních měsících

20. 9. 2022

Během letních měsíců přichází ty nejvyšší teploty, které nesvědčí ani nám, ani elektronice, především mobilním telefonům. Vždy dávejte pozor, kde svůj mobil necháváte, mohli byste o něj přijít.

Jak ušetřit za mobilní data?

10. 9. 2022

Mobilní data jsou čím dál levnější, přesto jich většina z nás nemá neomezené množství a občas se vyplatí s nimi šetřit. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, jak ušetřit.

Na túru s mobilním telefonem? Jedině s vybavením

30. 8. 2022

Chystáte se na túru do přírody? Berete s sebou chytrý telefon? V tom případě by vám nemělo uniknout několik vychytávek, které se vám mohou hodit. Zachrání vám mobil a nezůstanete s vybitou baterií. Zaujali jsme vás? Pojďme na to.

Aplikace pro maminky s malými dětmi

18. 8. 2022

Máte doma malé dítko nebo se na miminko teprve těšíte? Víme, jak může být mateřství někdy náročné, proto jsme pro vás připravili výběr aplikací pro maminky, které vám pomohou s každodenními starostmi.

Příslušenství, které potřebujete ke smartphonu

8. 8. 2022

Pořídili jste si smartphone? Tím to nekončí. Současný trh nabízí řadu příslušenství, které vám udělá radost a také ulehčí každodenní fungování v dnešním, již tak složitém světě. Zaujali jsme vás? Tak pojďme na to.

Kvalitní fotomobil a příspěvky na sociální sítě

28. 7. 2022

Sdílíte? Lajkujete? Uploadujete? Řeč není o ničem jiném než o sociálních sítích. Kdo dnes nemá účet, jako by nežil. V osobním i v obchodním životě se staly základem každého dne.

Jak funguje bezdrátové nabíjení?

14. 7. 2022

Bezdrátové nabíjení je především pohodlné. Nemusíte připojovat žádný kabel, stačí položit na nabíječku a počkat, než se mobil nabije. Tento způsob lze využít prakticky kdekoli, doma i v autě. Jak to celé funguje?

Data v mobilu? Připojit se lze kdekoli

4. 7. 2022

Jedete na dovolenou? Čeká vás pracovní cesta do zahraničí? Nebo jen potřebujete mobilní data ke každodennímu fungování? Podívejte se s námi, kde všude se lze připojit a jak řešit nedostatek dat během cesty.

Aplikace pro osobní rozvoj

24. 6. 2022

Osobní rozvoj je dnes stále diskutovanějším tématem. Přečíst si můžete řadu literatury, na internetu najdete on-line konference, podcasty a přednášky. Ne každý má však čas pro sebe. Proto je tu řada aplikací, které vám budou důležitá témata připomínat.

Oblíbené aplikace, které nám usnadňují život

14. 6. 2022

Doba mobilních telefonů pokročila. Lidé si zvykli využívat jejich funkce na denní bázi. Řada aplikací usnadňuje život, jiné jsou pro zábavu. Jaké aplikace používáte vy? Připravili jsme pro vás několik tipů.