Internetový magazín ze světa elektroniky

Příslušenství, které potřebujete ke smartphonu

8. 8. 2022

Pořídili jste si smartphone? Tím to nekončí. Současný trh nabízí řadu příslušenství, které vám udělá radost a také ulehčí každodenní fungování v dnešním, již tak složitém světě. Zaujali jsme vás? Tak pojďme na to.

Kvalitní fotomobil a příspěvky na sociální sítě

28. 7. 2022

Sdílíte? Lajkujete? Uploadujete? Řeč není o ničem jiném než o sociálních sítích. Kdo dnes nemá účet, jako by nežil. V osobním i v obchodním životě se staly základem každého dne.

Jak funguje bezdrátové nabíjení?

14. 7. 2022

Bezdrátové nabíjení je především pohodlné. Nemusíte připojovat žádný kabel, stačí položit na nabíječku a počkat, než se mobil nabije. Tento způsob lze využít prakticky kdekoli, doma i v autě. Jak to celé funguje?

Data v mobilu? Připojit se lze kdekoli

4. 7. 2022

Jedete na dovolenou? Čeká vás pracovní cesta do zahraničí? Nebo jen potřebujete mobilní data ke každodennímu fungování? Podívejte se s námi, kde všude se lze připojit a jak řešit nedostatek dat během cesty.

Aplikace pro osobní rozvoj

24. 6. 2022

Osobní rozvoj je dnes stále diskutovanějším tématem. Přečíst si můžete řadu literatury, na internetu najdete on-line konference, podcasty a přednášky. Ne každý má však čas pro sebe. Proto je tu řada aplikací, které vám budou důležitá témata připomínat.

Oblíbené aplikace, které nám usnadňují život

14. 6. 2022

Doba mobilních telefonů pokročila. Lidé si zvykli využívat jejich funkce na denní bázi. Řada aplikací usnadňuje život, jiné jsou pro zábavu. Jaké aplikace používáte vy? Připravili jsme pro vás několik tipů.