Novinky

Jaké technologie najdete v novém iPhone 15?

29. 9. 2023

Apple představil světu novou modelovou řadu iPhone 15 a všichni se zajímají, co je u ní nového, zajímavého a hlavně přelomového. Na revoluční technologie je totiž Apple třída.

Chystá se jednotný konektor USB-C

22. 8. 2023

Také vás štve, že máte tolik kabelů s tolika různými konektory? Evropská unie se rozhodla udělat tomu přítrž a zavést jeden jediný nabíjecí konektor, a to USB-C.

S umělou inteligencí natočí video každý

25. 7. 2023

Technologie jsou čím dál pokročilejší a umí toho víc než leckdo tuší. Dnes už není problém připravit video, chystat pokročilou grafiku nebo stát se hvězdou sociálních sítí.

Chystá se Android 14. Vyplatí se vám?

30. 5. 2023

Ve světa Androida a Apple panuje neustálá řevnivost. I uživatelé se dělí na dva nesmiřitelné tábory – jedni propagují a chtějí jedině operační systém Android od Google, jiní mají za nejlepší iOS od Apple. Nyní se podíváme na chystanou novinku Android 14 a na to, co má přinést.

Vyberte správný mobil pro seniory

22. 2. 2023

Senioři nechtějí být stranou společnosti a mnoho z nich se kromě spojení s rodinou a přáteli dožaduje i internetu a pohybují se na sociálních sítích. Výběr vhodného mobilního telefonu pro seniory proto nemusí být až tak snadnou záležitostí.

Jak vybrat chytré hodinky

21. 10. 2022

Chytré hodinky patří mezi smart přístroje, které nám mohou značně ulehčit řadu činností. Jde o sofistikovaný nástroj a při chytrém výběru z nich dokážete vymačkat maximum.

Aplikace pro maminky s malými dětmi

18. 8. 2022

Máte doma malé dítko nebo se na miminko teprve těšíte? Víme, jak může být mateřství někdy náročné, proto jsme pro vás připravili výběr aplikací pro maminky, které vám pomohou s každodenními starostmi.

Příslušenství, které potřebujete ke smartphonu

8. 8. 2022

Pořídili jste si smartphone? Tím to nekončí. Současný trh nabízí řadu příslušenství, které vám udělá radost a také ulehčí každodenní fungování v dnešním, již tak složitém světě. Zaujali jsme vás? Tak pojďme na to.