Kvalitní fotomobil a příspěvky na sociální sítě

Probuďte se a dejte svému životu šmrnc

Uvařili jste si ráno výborná vajíčka? Dostali jste v kavárně kapučíno a krásně nazdobený zákusek k tomu? Teď pozor. Dřív by to byla ideální fotka na Facebook k pobavení přátel. Ale teď žijeme v době, kdy je běžné budovat si vlastní vizitku, být sám sobě značkou a dříve nebo později se pustit do podnikání. Jestli už teď podnikáte, využijte podobné momenty k propagaci sebe sama a své značky na Instagramu, TikToku a dalších sociálních sítích. Jednou si poděkujete, že jste vybudovali svou vlastní komunitu fanoušků.

Kvalitní fotomobil produkuje kvalitní příspěvky

Abyste získali kvalitní příspěvky na sociální sítě, potřebujete profesionálního fotografa nebo jen kvalitní mobil, se kterým budete schopni fotit v dostatečné kvalitě a který ideálně zvládne i základní postprodukci. K tomu budete potřebovat kvalitní software, který zvládne potřebné úpravy.

Nezapomínejte ani na kreativitu. Obsahu na sociálních sítích je již tak velké množství, že v dnešní době není vůbec snadné zaujmout. Proto se nebojte, buďte odvážní a nápadití.

Pár tipů na obsah pro sociální sítě

Správný návod nebo jeden jediný fungující tip vám nedá nikdo. Přesto jsme pro vás připravili několik bodů, které budou fungovat.

  • Autenticita – sdílejte vše, co je pro vás typické. Sociální sítě jsou dnes zahlceny uměleckými fotkami a právě ty nedokonalé autentické a nápadité táhnou pozornost nejvíc.
  • Momentky – při přípravě obsahu nemusíte strávit celé hodiny aranžováním. Využijte ty nejkrásnější momenty, které vás během dne potkají.

+ pár dalších tipů:

  • Trendy – sledujte trendy, ale nekopírujte je. Naopak přicházejte s vlastní inovací. Vše, co vás zaujme, se snažte posunout do další roviny.
  • Recyklace – to, co vás může naopak inspirovat k vytvoření podobného obsahu, jsou nápady ze starší doby, které jsou dnes již retro. Inspiraci hledejte v devadesátkách, přiveďte ji do dnešního on-line světa.
  • Platformy – jakmile budete čerpat pouze ze sociálních sítí, abyste opět vytvořili obsah pro sociální sítě, logicky nemůžete přijít s ničím novým. Inspirujte se i na jiných platformách, které se sociálními sítěmi zdánlivě nesouvisí. Mohou to být knihy a televize nebo vás mohou inspirovat festivaly a další skutečné prožitky.

Hledejte trendy, které nikdo neobjevil. Buďte vždy originální, a především, buďte sami sebou.

Zaujal vás článek? Přečtěte si články Jak funguje bezdrátové nabíjení? a Data v mobilu? Připojit se lze kdekoli a zjistěte toho ze světa mobilů mnohem víc.

Fotografie